NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

30 ülkeden satın almacı Güzellik ve Bakım fuarı için İstanbul’a geliyor

Güzellik ve Bakım İstanbul, 9 Eylül’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda kapılarını açacak. Fuara, 200’den fazla katılımcının …

30 ülkeden satın almacı Güzellik ve Bakım fuarı için İstanbul’a geliyor

Güzellik ve Bakım İstanbul, 9 Eylül’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda kapılarını açacak. Fuara, 200’den fazla katılımcının, 600’den fazla markanın, 4 bini yabancı olmak üzere 30 ülkeden yaklaşık 30 bin profesyonel ziyaretçi ve satın almacının yer alması bekleniyor.

Fuarda en son güzellik trendleri, gelişmiş teknolojiler ve Almanya, Fransa, İrlanda, ABD, İngiltere ve Güney Kore’den markaların yeni ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

B2B Alım Heyeti Programı kapsamında katılımcılar hedef ülkelerden gelen uluslararası satın alma heyetleri ile ikili iş görüşmesi yapma fırsatı bulacak.

Başta Bağımsız Devletler Topluluğu, Balkan ülkeleri, Kuzey Afrika, KKTC, Orta Doğu ve Körfez ülkelerinden olmak üzere sektör profesyonelleri bir araya gelecek.

Yerli üretim güzellik cihazları da görücüye çıkacak

Yerli ve uluslararası birçok profesyonel kozmetik markasının buluşacağı ve yeni teknolojilerin sergileneceği Güzellik ve Bakım İstanbul’da, global markaların yanı sıra yerli üretim güzellik cihazları da görücüye çıkacak.

Saç, SPA, wellness ve fitness ile ilgili gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerin 4 gün boyunca sergileneceği fuar, alanında uzman, yerli ve yabancı doktorları, plastik cerrahları, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonellerini de ağırlayacak.

4 gün sürecek fuarda birçok etkinlik de düzenlenecek. Fuarla eş zamanlı olarak kategorize edilmiş etkinlik programında 37 oturum, 35 konuşmacı ve 5 workshop gerçekleşecek.

Fuar boyunca sektör profesyonelleri dünyadaki güzellik trendleri, yeni ürünleri ve yöntemleri anlatacak. Ayrıca, katılımcılara bazı uygulamaları deneyimleme fırsatı da sunulacak.

“Türkiye uygulama sayısında Avrupa birincisi”

Fuara ilişkin açıklama yapan TG Expo Proje Direktörü Gökhan Büyükataman, dünyada 10 milyar dolarlık bir pazar olan medikal estetiğin Türkiye’deki pazar payının 100 milyon dolar olduğunu söyledi. Pazarın her sene ortalama yüzde 10 büyüdüğüne dikkat çeken Büyükataman, “Bununla birlikte uygulama sayısı bakımından Avrupa birincisi ve dünya 5’incisi olan ülkemizde kadınlarımız yıllık 400 bin TL’lik harcama yaparak medikal estetik alanının gelişimine ivme kazandırıyor. Biz de bunun bilinciyle hareket ettik ve fuarımızda günümüzün yükselen değeri medikal estetik alanında da ziyaretçilerimize güçlü bir içerik hazırladık.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ