NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Hakkımızda

NasilFirma.Com – 2010 yılından bu yana 10 senelik bir düşünce ürünüdür.

4 Arkadaşın ortak çabalarıyla kurulan sitemizin amacı ülkemizde faaliyet gösteren hak-hukuk tanımayan ve insanları rencide edici şekilde faaliyet gösteren firmalara site ziyaretçilerimizin katılımları ve paylaşımlarıyla içerisinde bulundukları yanlışlıkları göstermek ve firmanın daha verimli olması için NasilFirma.Com olarak elimizden geleni yapmak ve aracı olmaktır.

Yine ülkemizde faaliyet gösteren kurumsal veya kurumsal olmayan veya şahıs şirketi hiç farketmez güzel ve iyi faaliyetler içerisinde bulunan firmalarıda faaliyetlerinden ötürü tebrik etmek,alkışlamak.

Kariyer sahibi insanları tanımak ve onları alkışlamak,tebrik etmek ve onların tavsiyeleri sayesinde diğer insanlara örnek olmak.

Problemimiz insanı bir sömürü aracı gibi kullanan şirketlerle! Bu tür şirketleri hiç sevmiyoruz!

Problemimiz egolu ve saygısız insanlarla!

İnsana- çevreye – doğaya – diğer tabiat canlılarına saygılı – seviyeli ve dürüst; çalışan,çevre,doğa dostu şirketleri çok seviyoruz!

Egosuz – saygılı insanları – çalışanları- patronları çok seviyoruz ve onları destekliyoruz!Amacımız her internet kullanıcısı muhakkak bir şirkette çalışıyor. Ziyaretçilerimize özgür web platformumuzda söz vermek. Tabiki “KULLANIM ŞARTLARIMIZ” çerçevesinde!

EDEPSİZLİĞE, AHLAKSIZLIĞA, ÖZEL ve TÜZEL KİŞİLERİN HAKSIZ KARALANMASINA ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ!

BUNUN İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ.

Umarız başarılı oluruz!

Saygılarımızla...

NasilFirma.Com – Web Platformu Ekibi
iletisim [at] nasilfirma.com