NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Yapı Kredi ile Çiçeksepeti’nden KOBİ’ler için iş birliği

Yapı Kredi ile ÇiçekSepeti işlerini e-ticarete taşıyan KOBİ’ler iş birliğine imza attı.

Yapı Kredi ile Çiçeksepeti’nden KOBİ’ler için iş birliği

Yapı Kredi ve ÇiçekSepeti iş birliğiyle işlerini e-ticarete taşıyan ve ÇiçekSepeti’nden satış yapan KOBİ’leri özel avantajlar bekliyor.

Yapı Kredi’den yapılan açıklamaya göre, ÇiçekSepeti ve Hizmette Sınır Yoktur anlayışıyla KOBİ’leri her alanda destekleyen Yapı Kredi, KOBİ’lere büyük avantajlar sunmak için yeni bir iş birliğine imza attı.

Gerçekleştirilen iş birliğiyle ÇiçekSepeti’nde satış yapan ve ÇiçekSepeti’nden alacağı ödemeleri Yapı Kredi hesaplarına almayı taahhüt eden KOBİ’ler, 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere, ücretsiz 50 adet havale-EFT fırsatından faydalanabilecek.

Ayrıca KOBİ’lere 1 adet 25 yapraklı çek karnesi de ücretsiz verilecek. İş birliği kapsamında ÇiçekSepeti’nde ilk kez mağaza açacak ve ÇiçekSepeti’nden alacağı ödemeleri Yapı Kredi hesaplarına almayı taahhüt edecek KOBİ’lerin 20 bin TL’ye kadar olan satışlarından komisyon da alınmayacak.

KOBİ’ler ÇiçekSepeti’nde 3 ay süre ile ücretsiz ürün listeleme hakkı kazanırken, CicekSepeti.com’da kullanabilecekleri 250 TL’lik reklam bütçesinin de sahibi olacak.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ