NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Wild Bean Cafe ve BP Express konseptli BP istasyonu sayısı 400’e çıkarılacak

Müşterilerine daha yakın olmak, onların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni hedeflerini açıklayan bp Türkiye, BP Express ve Wild Bean Cafe konseptli istasyon sayısını 5 yıl içinde 400’e çıkarmayı hedefliyor.

Wild Bean Cafe ve BP Express konseptli BP istasyonu sayısı 400’e çıkarılacak

BP Express ve Wild Bean Cafe ile perakende deneyimi Türkiye genelinde ve online platformlarda yaygınlaşmaya devam ediyor.

Müşterilerine daha yakın olmak, onların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni hedeflerini açıklayan bp Türkiye, bu kapsamda müşterilerini, özellikle pandemi döneminde yoğun talep gören Wild Bean Cafe (WBC) ve BP Express konseptiyle, gıdadan içeceğe, oto bakımdan oyuncağa kadar binlerce farklı ürünle perakende noktalarında buluşturuyor.

20 yıldır İngiltere, Avusturalya, Güney Afrika, Çin, Rusya ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde 5 binden fazla istasyonda hizmet veren Wild Bean Cafe konseptini Türkiye’ye taşıyan bp Türkiye, ilk olarak 2019’da İstanbul Bostancı istasyonu ile başlattığı BP Express ve Wild Bean Cafe konseptini bu yıl 30 ilde 100’ün üzerinde noktaya, 5 yıl içinde de toplam 400 istasyona ulaştırmayı hedefliyor.

“Dijitalleşme, sağlıklı yaşam ve kalite beklentisi arttı”

bp akaryakıt istasyonlarının yeni bir deneyim alanına dönüşüm sürecine ilk olarak 2019’da başladıklarını söyleyen bp Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Seçil Okyay, bu süreci gerek Türkiye, gerek globalde yaptıkları tüketici araştırmalarıyla şekillendirdiklerini aktardı.

Artık tüketicilerin güvenlik ve hijyene çok daha önem verdiğini belirten Okyay, “Tüketiciler, sağlıklı yaşam konusunda daha hassas, hizmet kalitesi ve dijital servislerle ilgili daha yüksek beklenti içinde. Biz de istasyonlarımızdaki üst düzey hijyen önlemlerimizin yanı sıra, Yemeksepeti ve Hepsi Express iş birliği ile de sınırlı sayıdaki Wild Bean Cafe ve BP Express ürünlerimizi ‘Kolay Teslimat’ konseptiyle müşterilerimizle buluşturmaya başladık. Sağlıklı atıştırmalıklarımızı ürün gamımıza ekledik. Müşterilerimizin artan kalite beklentilerini de akaryakıt alanında ACTIVE Teknoloji katkılı üstün kaliteli yakıt teknolojimizle karşılıyoruz.” dedi.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ