NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Vodafone’dan KOBİ’lere çok büyük destek

Vodafone’dan KOBİ’lere çok büyük destek

Vodafone yönetici Engin Aksoy KOBİ’lere destek olmak amacı ile önemli bir adım attıklarını ifade etti. KOBİ’lerin dijital pazarlama ve e-ticaret adaptasyon sürecini hızlandırmak adına ile TOBB ile güçlerini birleştirerek teknolojik güçleri ile onların yanında olduklarını ifade etti. Dijitalleşen dünyanın önemli Türkiye unsurlarından biri olan Vodafone’un adımlarını takip etmek için sitemize erişim kurabilirsiniz.

Türkiye Odaklar ve Borsalar Birliği ve Vodafone Businnes Türkiye’nin en iyi şirketlerinin belirlendiği Türkiye 10 programı için güçlerini birleştirerek önemli bir adıma attı. Dijital Dönüşüm Hareketi ve Türkiye Teknoloji Buluşmaları gibi oluşumlara katkı sağlayan iki kurum yaptığı adımlar önemli bir mesaj vermiş oldu.

Vodafone yaptığı açıklamada TOBB öncülüğünde TOBB ETÜ ve TEPAV iş birliği ile yapılan ve bu sene 7. Sizi düzenlenen programa ilk 100’e giren işletmeler için ücretsiz ürün ve hizmet verecek. Bunlar facebook ve İnstagram Reklam hizmeti ve E-ticaret hizmet paketi olarak açıklandı. Programın sponsoru ise Vodafone Business olacak. Başvuruda bulunan işletmeler için ise Veri Odaklı SMS çözümü sunulacak. Bu sayede işletmeler için toplam 12 Milyon TL değerinde fayda sağlanmış olacak. Yapılan bu hizmetler ile KOBİ’lerin önünün açılması hedeflenmektedir.

Vodafone Bussines sürekli olarak bu tarz yenilikler ile insanlar için önemli adımlar atmaya devam ediyor. Oldukça sağlam temeller kurulan şirket, konu hakkında da açıklamalarda bulundu. Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi Engin Aksoy konu ile alakalı yaptığı açıklamada toplumun her kesimine dokunan bir şirket olduklarını ve toplumsal değişimlerde önemli bir rolleri olduğunu ifade etti. Aynı zamanda açıklamalarında şu konulara değindi;

Vodofone’dan atılımlar devam ediyor!
Hedefimiz olan Toplumsal dönüşüm konusunda KOBİ’lerin payı son derece fazladır. KOBİ’ler şu an için Türkiye ekonomisinin can damarı konumdadır. Toplam işletmelerin %99,9 gibi büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu işletmelerin dijital dünyaya hazır hale getirmek bizim duruşumuzun bir parçasıdır. KOBİ’leri dijital pazarın ve e-ticaret dünyasının önemli unsurları haline getirmek için TOBB ile güçlerimizi birleştiriyoruz. Türkiye 100 programına sponsor olarak, KOBİ’lere ücretsiz destek paketleri sunacağı. Bu sayede kazanan ve katılan tüm KOBİ’lere 12 Milyon TL destek sağlamış olacağız. Bu iş birliği ile vermek istediğimiz mesaj, KOBİ’lere dijitalleşmeye giden dünyada gücümüz ile yanlarında olduklarını ifade etmek. Eğer KOBİ’ler kazanırsa aynı şekilde Türkiye’de kazanmış olur. Biz Vodafone Business olarak KOBİ’lerin büyümesi için gerekli olan dijital çözümleri bularak onlara destek olmaya devam edeceğiz.

KOBİ ve esnaflar için destek paketi hazırlayan Vodafone Business, müşterisi olmasa bile, destek paketlerinden yararlanmak isteyen KOBİ ve esnaflara 3 ay boyunca devam eden dijital pazarlama danışmanlık hizmeti sunacak. KOBİ ve esnaflara bu kapsamda sosyal medya ve arama motoru ile alakalı olarak destek sağlanacak. Bu destek paketinden yararlanmak için vodafone sitesine erişim sağlayarak başvuruda bulunulması gerekmektedir. Bu destek paketi ile önemli bir adım atan Vodafone Business, Türkiye’deki tüm KOBİ ve esnaflara ulaşmak istemektedir. Bu hizmet eğer 100 bin Esnaf ve KOBİ tarafından değerlendirilirse, müşteriler için 36 Milyon TL değerinde fayda sunulmuş olacak.

Türkiye 100 programı 2011 senesinden bu yana gerçekleştirilmektedir. Programa başvuran şirketler 2017-19 dönemi süreçleri değerlendirilecek. Bunlar arasında gelirler, büyüme hızları, ve satış gelirlerini en çok arttıran 100 şirket belirlenecek. Sonrasında şirketler kamuoyuna açıklanması ile birlikte büyümelerin süreklilik kazanması için görünürlük, TOBB öncülüğünde meydana gelen programlar ile sağlanmış olacaktır. Şirketler yeni ortaklara, tedarikçilere ve müşterilere ulaşabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ