NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Ülker ile TFF arasında yeni sponsorluk anlaşması

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Ülker arasında 5 yıllık iş birliği anlaşması imzalandı.

Ülker ile TFF arasında yeni sponsorluk anlaşması

TFF ile Ülker arasında 5 yıllık yeni bir iş birliği anlaşması imzalandı. Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde konuşan TFF Başkanı Nihat Özdemir, Ülker ile yapılan iş birliğini önemsediklerini ifade etti.

9 yıl süren ortaklığın bu anlaşma ile kaldığı yerden devam edeceğini söyleyen Özdemir, “Türk sporuna unutulmaz katkılar sağlayan Ülker’in desteğinin uluslararası rekabetteki gücümüze güç katacağından eminiz. Ülker’in sporun yaygınlaşması için yaptığı katkılar ölçülemeyecek kadar değerli.” şeklinde konuştu.

TFF ile Ülker’in geçmişte çocukları spor yapmaya teşvik etmek için birçok sosyal projeyi hayata geçirdiğini belirten Özdemir, “Sadece Futbol Köyü projesiyle 200’e yakın genç ismi milli takımlara ve profesyonel takımlara kazandırdık. Ülker’in sporu seven nesiller yetişmesine verdiği önem, daima Türk futbolunda çıtayı yükseltti. EURO 2020 öncesinde bizlere güç verecek bu anlaşma, itici güç olacak ve inşallah millilerimiz elde edeceği yeni zaferlerle bizlere bu değerli katkıları yapan Ülker’in ‘Mutlu et, mutlu ol’ sloganına destek olacak.” diye konuştu.

“Milli takım ile yan yana olmaktan çok mutluyuz”

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker ise, uzun yıllardır Ülker olarak Türk sporuna destek vermeyi en önemli sorumlulukları arasında gördüklerini söyledi.

Ülker, “Yıldız Holding olarak, Ülker ailesi olarak bugün çok mutluyuz. Bu iş birliği çok verimli olacak. ‘Mutlu et, mutlu ol’ felsefesiyle bu hedefe yürürken, ülkemizde spora ve kültür sanat faaliyetlerine destek vererek aynı zamanda toplumumuzun mutluluğuna katkıda bulunmayı da arzu ediyoruz. Tıpkı milli takımımızın futboluyla yaptığı gibi ürünlerimizle ülkemizi dünyanın dört bir yanında temsil ediyoruz. Onlar her golde ve galibiyette bizleri mutlu ederken, biz de tüketicilerimize her lokmada mutluluk vadediyoruz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ