NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

PTT’den 200’ü aşkın ülkeye hızlı para transferi

PTT AŞ ile MoneyGram Ödeme Hizmetleri arasında gerçekleşen iş birliğiyle müşteriler, PTT iş yerlerinden 200’den fazla ülkeye hızlı para transferi gerçekleştirebiliyor.

PTT’den 200’ü aşkın ülkeye hızlı para transferi

Bankacılık alanında müşterilerinin hayatını kulaylaştıracak uygulamaları devreye almayı sürdüren PTT AŞ, yurt dışı para transferine ilişkin iş birliklerine bir yenisini daha ekledi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı PTT AŞ’den yapılan açıklamaya göre şirket, yurt dışı para transferine ilişkin gerçekleştirdiği yeni iş birliği kapsamında PTT iş yerlerinden uygun fiyatlarla, dakikalar içinde 200’den fazla ülkeye para transferi işlemi yapılabiliyor.

Müşterilerin, MoneyGram hizmetiyle para transferi işlemleri için geçerli kimlik kartlarıyla PTT iş yerlerine başvurmaları yeterli oluyor. PTT iş yerlerinde kabul ve ödeme için hazırlanan başvuru formları doldurularak, işlemler hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanıyor.

PTT, bankacılık alanında farklı alternatiflerle müşterilerine para transferi konusunda çeşitlilik sunuyor. Bu doğrultuda müşteriler, Western Union, Uluslararası Para Transferi (UPT), Global Ödeme Hizmetleri Şirketleri ve Eurogiro ile de yurt dışı havale kabul ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

“Uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli para transferi”

Açıklamada görüşlerine yer verilen PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, şirket olarak faaliyet gösterilen her alanda son gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırdıklarını bildirdi.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ