NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Küçükoğlu Holding’e Etik Değerler ödülü

Küçükoğlu Holding, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından düzenlen değerlendirmede ‘Etik Değerler Ödülü’ne layık görüldü.

Küçükoğlu Holding’e Etik Değerler ödülü

Otomotiv, inşaat, perakende sektörlerinde faaliyet gösteren Küçükoğlu Holding, başarı ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Holding, ETİKA 2020 Türkiye Etik Ödülleri kapsamında 6 kategori ve 109 soru üzerinden yapılan değerlendirme sonucu aldığı yüksek puanla prestijli bir ödülün daha sahibi oldu.

Küçükoğlu Holding İnsan Kaynakları ve Perakende Grup Başkanı Yahya Erçetin, aldıkları ödül ile ilgili yaptığı değerlendirmede, holding olarak çalışanların iş sağlığı ve güvenliğinden müşteri memnuniyetine, üretim kalitesinden çevreye saygı konusuna kadar her alanda uluslararası standartlara uygun uygulamalarla kurumsal kültür oluşturduklarını söyledi. Erçetin, aldıkları ödülün holding şirketlerinin insanı önde tutan ve iş ahlakını benimseyen anlayışlarının önemli bir göstergesi olduğunu vurguladı.

ETİKA Ödülleri alan firmalar arasında yer almalarının holdingin saygınlığını daha da artırdığını ifade eden Yahya Erçetin, “1985 yılında temelleri atılan Küçükoğlu Holding olarak başta otomotiv olmak üzere perakende ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Türkiye’de İstanbul, Bursa Kocaeli ve Sakarya’da, Slovenya’da da Koper’de toplam 110 bin metrekare üretim ve satış alanına sahibiz. İştiraklerimizde 1.600 kişiye istihdam sağlıyoruz. Sektöründe lider ve öncü olma ilkesiyle hareket eden Küçükoğlu Holding, ekonomik ve sosyal sorumluluklarının yanı sıra, çalışanlarına ve iş ahlakına verdiği değeri aldığı ödül ile daha da perçinledi” dedi.

Etik Değerler Merkezi Derneği, her yıl geleneksel olarak etiğe önem veren şirketlerin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarlarının artırılmasını ve diğer şirketlerin de etik konusundaki duyarlılıklarını geliştirmek amacıyla ETİKA, ‘Türkiye’nin En Etik Şirketleri’ ödülleri veriyor. Bu yıl 9’uncu kez gerçekleşen ETİKA ödülleri töreninin ise pandemi koşullarına göre Eylül veya Ekim ayında yapılacağı duyuruldu.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ