NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Kontek, enerjinin her dalında faaliyet gösteriyor

Enerjinin her dalında var olan ve faaliyetlerinin yüzde 15’ini yurtdışında gerçekleştiren Kontek Enerji, bu oranı orta vadede yüzde 30’a, uzun vadede yüzde 50’ye çıkarmayı hedefliyor.

Kontek, enerjinin her dalında faaliyet gösteriyor

Ahmet USMAN

İZMİR – Çeyrek asrı aşkın süredir Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında birçok ülkede enerji verimliliği ve taahhüt projeleri hayata geçiren Kontek Enerji, büyümesini sürdürüyor. Firma, geçen yıl 40 milyon Euro olan grup şirketlerinin konsolide cirosunu, bu yıl 50 milyon Euro’ya çıkarmayı hedefliyor.

İş ortakları, bayileri, 100’ü aşan çalışanı ve 6 farklı disipline sahip mühendislik birimleri ile enerji verimliliği, tasarrufu ve yenilenebilir enerji üretimi için çalıştıklarını söyleyen Kontek Enerji İcra Kurulu Başkanı Tolga Murat Özdemir, “Bizim en belirgin özelliğimiz, Enerji ve Ötesi mottomuzdan aldığımız ilhamla, geleceği öngörüp, hızlı değişim yapabilmek. Bir diğer özelliğimiz de vermiş olduğumuz 360 derece mühendislik hizmeti. Tasarım, kalite kontrol, iş güvenliği, finans ve mühendislik alanlarının hepsinde büyük bir titizlikle çalışıyor, birlikte yola çıktığımız işletmeler için en faydalı yolu buluyoruz” dedi.

Yenilenebilir enerji ile özkayanağını

5 yılda 3 kat artırdı

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ