NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Getir, sokak ve barınaktaki hayvanlar için 1 milyon kap mama topluyor

Getir’in 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında HAYTAP iş birliği ile 6 senedir geleneksel hale getirdiği sokak ve barınak hayvanları …

Getir, sokak ve barınaktaki hayvanlar için 1 milyon kap mama topluyor

Getir’in 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında HAYTAP iş birliği ile 6 senedir geleneksel hale getirdiği sokak ve barınak hayvanları için mama toplama kampanyasının kapsamı bu yıl genişledi.

Önceki yıllarda kullanıcıların sadece Getir’den yapabildiği mama desteğinin, bu sene Getir’e ek olarak, GetirBüyük, GetirYemek, GetirSu ve GetirÇarşı’nın da katılımıyla artması hedefleniyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Getir, 6 yılda toplam 100 ton mama toplamış, bu mamalar HAYTAP iş birliğiyle İzmir’den Ağrı’ya, Trabzon’dan Hakkari’ye Türkiye’nin dört bir yanındaki bakımevlerine dağıtılmıştı.

Hayvanseverlerin desteği ile her geçen yıl daha da büyüyen ve geçtiğimiz yıl 50 ton mama birden toplanarak rekor kıran projenin bu seneki hedefi ise 150 ton.

Her yardım mamasına karşılık Getir’den 10 kap mama

Getir, GetirBüyük ve GetirSu’dan satın alınacak ya da siparişlere eklenecek her dijital ‘Yardım Maması’, hem barınaklardaki hem de sokaktaki patili dostlar için 10 kap mama olacak. Mamalar, kullanıcıların adresleri yerine kampanya sonunda HAYTAP’a yönlendirilmek üzere toplanacak.

Hem indirim hem de siparişlerde mama desteği

Getir ve GetirBüyük’te ayrıca Evcil Hayvan kategorisinde yüzde 40 indirimle satılacak ürünlerde sipariş verilen her bir ürün için Getir tarafından 2 kap mama desteği sağlanacak. GetirSu’dan 20 TL üzeri her siparişe ve GetirÇarşı’dan her pet shop siparişine 2 kap mama, sokak ve barınak hayvanlarının yıl boyu beslenmesine destek olacak. Kampanya süresince GetirYemek’te seçili restoranlardan verilecek her sipariş için 1 kabı GetirYemek’ten, 1 kabı da restorandan olmak üzere 2 kap mama patili dostlarımızın ihtiyacını karşılayacak.

Proje sonunda toplanan mamalar HAYTAP tarafından belirlenen, Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi hayvan bakım evlerine iletilerek, barınak, sokak ve orman beslemelerinde kullanılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ