NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

DFDS, primeRail ile ortak oluyor

DFDS, verimliliği ve sürdürülebilir müşteri çözümlerinin arzını artırmak için primeRail ile ortaklık kuruyor.

DFDS, primeRail ile ortak oluyor

Demiryolu hizmetlerine odaklanmak, operasyonları daha da büyütmek ve optimize etmek için fırsat yaratmak amacıyla DFDS, primeRail ile uzun vadeli iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında, hali hazırda kurulan ‘Ticari Yetkinlik Merkezi’nin yanı sıra Troisdorf/Köln’de bir ‘Operasyonel Yetkinlik Merkezi’ de kurulacak.

Ayrıca anlaşmanın bir parçası olarak primeRail; demiryolu işletmecileri, demiryolu terminalleri ve demiryolu operatörleri gibi demiryolu tedarikçilerine yönelik DFDS’nin sözleşme ortağı oluyor.

Ortaklık hakkında bilgi veren DFDS Akdeniz İş Birimi Başkanı Lars Hoffmann, “Güvenilir, yüksek kaliteli ve kesintisiz bir taşımacılık ağı sağlamak için intermodal müşteri çözümlerine büyük yatırımlar yapıyoruz. Feribot rotalarımız ve lojistik hizmetlerimizle birlikte demiryolu taşımacılığına yönelik artan bir talep görüyoruz. PrimeRail ile ortaklığımız, ek intermodal çözümler sunmamızı sağlıyor. Müşteriler, ünitelerini Türkiye’deki terminallerimize bırakabiliyor ve Avrupa’da son varış noktalarına çok yakın bir şekilde teslim alabiliyor.” şeklinde konuştu.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ