NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Anadolu Isuzu’dan Moldova’da 100 otobüslük imza

Anadolu Isuzu, Moldova Kişinev Belediyesi’nin 100 otobüslük ihalesini kazanarak, yaklaşık 12,7 milyon euroluk sözleşmeye imza attı.

Anadolu Isuzu’dan Moldova’da 100 otobüslük imza

Anadolu Isuzu, nisan ayında katıldığı yaklaşık 12,7 milyon euro tutarındaki Moldova Kişinev ihalesini kazanarak sözleşmeyi imzaladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Moldova Kişinev Belediyesi’nin 2021 yılında açmış olduğu 100 adet otobüs alımına ilişkin ihaleyi kazanarak Avrupa’da toplu taşıma ihalelerinin aranılan ismi olduğunu bir kez daha kanıtladı. İhale, 2021 yılı içerinde 100 araçlık Citiport teslimatı ve bu araçların satış sonrası hizmetlerinin yerine getirilmesini kapsıyor.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, şirketin ticari araç sektöründe hem teknolojiye uyum sağlayan hem de teknolojiyi yönlendiren konumuyla global bir marka olma yolunda hızla ilerlediğini belirterek, “Romanya, Bulgaristan ve Litvanya gibi Avrupa’nın birçok şehrinde hizmet veren, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen araçlarımız ile Moldova Kişinev’de de hizmet sunacak olmak bizlere gurur veriyor.” ifadesini kullandı.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ