NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Abonesepeti’ne 2 milyon dolar değerleme ile yeni yatırım

Abonesepeti, Keiretsu Forum Türkiye’den 2 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldı.

Abonesepeti’ne 2 milyon dolar değerleme ile yeni yatırım

Abonelik yönetim platformu Abonesepeti, Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcılarından Red-pep ve Keyos Tekstil’in Kurucu Ortağı Berkan Burla tarafından 2 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldı.

Abonesepeti’nin kurucusu Deniz Okumuş, “Yurtiçinde hizmet veren tek platform olduklarını belirterek, aboneliklerinizi dijital ortamda en güncel teklif ve kampanyaları karşılaştırarak kolayca başlatabilir, sadece Abonesepeti kullanıcılarına özel kampanyalara erişebilir hatta herhangi bir prosedüre gerek kalmadan kolayca sonlandırabilirsiniz. Böylelikle abonelik sürelerinizi, aylık ve yıllık abonelik giderlerinizi takip edebilir ve düzenli kontrol altında tutarak abonelik dağınıklığına son verebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Tüm abonelik kampanyalarını tek ekranda görmeyi ve başvuruları gerçekleştirmeyi sağlayan Abonesepeti, abonelikleri başlatma, yönetme, sonlandırma ve daha fazlasını yapmaya yardımcı olan bir abonelik yönetim platformu. 185 bin kişiye hizmet sağlayan platform, 2019’da 5 milyon TL, 2020’de 7 milyon TL, 2021 yılı ilk 4 ayında 4 milyon TL gelir sağladı.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ