NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!

2 bin 500 Yıldız Holding çalışanı ‘Global Yıldız Kupası’nda yarıştı

Yıldız Holding tarafından 2013 yılından bu yana düzenlenen ‘Global Yıldız Kupası’ bu yıl ilk kez dijital ortamda gerçekleştirildi. Yıldız …

2 bin 500 Yıldız Holding çalışanı ‘Global Yıldız Kupası’nda yarıştı

Yıldız Holding tarafından 2013 yılından bu yana düzenlenen ‘Global Yıldız Kupası’ bu yıl ilk kez dijital ortamda gerçekleştirildi.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker’in turnuva için tasarlanan dijital avatarı ile duyurduğu yarışmaya dört kıtada bulunan 26 farklı şirketin çalışanları katıldı. Türkiye’nin en büyük kurumsal turnuvalarından biri olan Global Yıldız Kupası’nda Türkiye’nin yanı sıra ABD, Suudi Arabistan, Nijerya, Romanya, İrlanda, Kazakistan, İngiltere, Hollanda, Mısır gibi farklı ülkelerde görev yapan 2 bin 500 çalışan sekiz ayrı kategoride yarıştı.

Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın, Global Yıldız Kupası’na ilişkin şunları söyledi: “Son yıllarda iş süreçlerimizi dijitalleştirirken pek çok etkinliğimizi de dijital ortama taşıyoruz. Yıldız Holding’in gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan Global Yıldız Kupası’nı da bu yıl ilk kez dijital ortamda düzenleyerek tüm dünyadaki çalışanlarımız açısından erişilebilir kıldık. Turnuvalar süresince dört kıtadan binlerce çalışanımız heyecan verici müsabakalarda buluşup birbirlerini tanıma şansı da yakaladı. 2021 şampiyonları başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından yarışmamıza katılan tüm çalışanlarımızı tebrik ediyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ