NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Yemeksepeti Banabi’de Genel Müdürlük görevine Bülent Dölek getirildi

Yemeksepeti’nin market markası Yemeksepeti Banabi’nin Genel Müdürü pozisyonuna Bülent Dölek getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri …

Yemeksepeti Banabi’de Genel Müdürlük görevine Bülent Dölek getirildi

Yemeksepeti’nin market markası Yemeksepeti Banabi’nin Genel Müdürü pozisyonuna Bülent Dölek getirildi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İTÜ Mühendislik Yönetimi yüksek lisans programını tamamlayan Dölek, birçok farklı pozisyonda 24 senelik iş deneyiminin ardından 2021 Ağustos ayı itibarıyla yeni görevine başladı.

Kariyerine 1997 yılında Migros Ticaret’te Ar-Ge Mühendisi olarak başlayan Bülent Dölek, ardından Kategori Yönetimi’nde yöneticilik yaptı. 2010 yılında katıldığı g2m Dağıtım Pazarlama’da Atıştırmalık, Şekerleme ve İçecek Grupları Kategori Müdürü, Yeni İş ve Satış Geliştirme Müdürü, İş Geliştirme Müdürü, Satış Operasyon Direktörü olarak İcra Kurulu üyeliği pozisyonlarında bulundu.

2014 yılında Accenture Türkiye’de Kıdemli Ülke Perakende Müdürü olarak kariyerine devam eden Dölek, 2017 yılında McKinsey & Company’de Perakende ve Tüketici Ürünleri Müşteri Geliştirme Lideri pozisyonunda ve son olarak 2019 yılında LC Waikiki’de Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ