NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Vodafone’dan yeni nesil mobil deneyimi

Vodafone, dijital yaşam tarzını benimseyen müşteriler için ‘Vodafone Simple’ adı altında yeni nesil mobil deneyimi geliştirdi.

Vodafone’dan yeni nesil mobil deneyimi

Vodafone, dijital yaşam tarzını benimseyen müşterileri için “Vodafone Simple” adı altında yeni nesil mobil deneyimi sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone, yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma yolunda önemli bir adım daha attı.

Salgınla birlikte kazanılan dijital alışkanlıkların kalıcı olacağını öngören şirket, dijital yaşam tarzını benimseyen müşteriler için “Vodafone Simple” adı altında yeni nesil mobil deneyimi geliştirdi. Türkiye’de bir ilk olan bu deneyimde, taahhüt alınmıyor ve aşım ücreti bulunmuyor. Yüzde 100 dijital ve kolay olan yeni nesil mobil deneyiminde, müşterilerin dijitalleşmeyle birlikte dönüşen beklentilerine yönelik çözümler bir araya getirildi. Müşteriler, bu deneyimle günümüzün en önemli ihtiyacı haline gelen mobil deneyime dijital üyelik anlayışıyla kolaylıkla sahip olarak “seçmeme özgürlüğü” yaşıyor.

Vodafone Simple deneyimi, Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Engin Aksoy ve sanatçı Aras Bulut İynemli’nin katılımıyla düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

“Vodafone Simple’ın devrim niteliğinde bir yeniliği temsil ediyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Engin Aksoy, 2025 yılına kadar Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olmak istediklerini aktararak, şunları kaydetti:

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ