NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Vestel, tasarımlarıyla Plus X Awards’ta 65 ödül aldı

Vestel, dünyanın önde gelen tasarım ve inovasyon ödülleri arasında gösterilen Plus X Awards’ta tasarımlarıyla 65 ödül aldı.

Vestel, tasarımlarıyla Plus X Awards’ta 65 ödül aldı

Yaklaşık 20 yıldır uluslararası ölçekte düzenlenen tasarım ve inovasyon yarışması Plus X Awards, teknoloji, spor ve yaşam alanlarına dokunan küresel markaları ödüllendirdi.

Almanya’da düzenlenen organizasyon kapsamında Vestel, tasarımlarıyla toplam 65 ödül almaya hak kazandı. Şirketten yapılan açıklamaya göre Vestel, organizasyonunun “En Yenilikçi Marka 2021” unvanını da aldı.

Açıklamaya göre Vestel’in televizyonlar ve elektrikli araç şarj istasyonlarından oluşan 7 ürünü 25 ödül alırken, Vestel UX (Arayüz) ekibinin 7 projesi de 16 ödüle layık görüldü. Lisanslı bir Vestel markası olan Sharp 2K20 Yeni Seri ailesindeki 6 ürünüyle, Plus X Awards kapsamında toplam 23 ödül almaya hak kazandı.

Sharp’ın yeni seri akıllı buzdolabı, ankastre fırın, çamaşır, bulaşık ve kurutma makinesi tasarımları kazandığı ödüllerle Plus X Awards organizasyonunun en önemli ve en özel ödülü olan “En Yenilikçi Marka 2021” unvanını da almasını sağladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel CEO’su Turan Erdoğan, “Sürdürülebilir bir anlayışla ürünlerimizi yenilikçi, kullanıcı dostu ve çevreye duyarlı anlayışla tasarlıyoruz. Üretimde sahip olduğumuz gücü tasarım vizyonumuza da taşıyarak, uluslararası ölçekte başarılara imza atıyoruz. Türkiye’yi dünyanın dört bir yanında gururla temsil eden bir marka olarak tasarımlarımızın dünya devlerini geride bırakması bizleri çok mutlu etti. Vestel olarak Türkiye’nin adını tasarımda da dünya markası yapma yolunda adımlar atmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ