NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Uber, aşı kampanyasının kapsamını genişletti

Uber, Türkiye’deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla başlattığı kampanyanın kapsamını genişletti. Uber kullanıcıları İstanbul ve Ankara’da COVID-19 aşı uygulaması yapılan bütün hastanelere Uber Taksi ile ücretsiz seyahat edebilecek.

Uber, aşı kampanyasının kapsamını genişletti

Uber, başlattığı aşı kampanyasının kapsamını genişletti. Kampanya çerçevesinde, İstanbul ve Ankara’da COVID-19 aşısı yapan bütün özel hastaneler ve devlet hastanelerine gidiş dönüş için herkese UBERAŞI koduyla iki ücretsiz yolculuk hediye ediliyor.

Kampanya kişinin kendi aşı randevusuna gidip gelmeyi veya aşı olacak bir yakınının Uber Taksi ile yolculuk yapmasını kapsıyor.

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Aşılar salgını yenmek için en büyük umudumuz. Yeni yaş gruplarının aşıya açılması ve SGK’ya kayıtlı tüm çalışanların aşılanmaya başlanması ile Türkiye’de aşılama süreci büyük bir hız kazanmış oldu. Biz de İstanbul’da ve Ankara’da aşı randevusu veren bütün hastaneleri aşı kampanyamıza dahil ettik. Uber olarak bu aşılama sürecine ve kullanıcılarımızın aşıya ulaşımına bir katkımız olacağı için çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ