NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Turkcell’de üst düzey atama

Turkcell’de üst düzey atama gerçekleşti. Şirketin Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ali Rıza Esmen atandı. KAP’a yapılan açıklamada Esmen’in …

Turkcell’de üst düzey atama

Turkcell’de üst düzey atama gerçekleşti. Şirketin Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ali Rıza Esmen atandı.

KAP’a yapılan açıklamada Esmen’in yeni görevine 1 Eylül itibarıyla başlayacağı belirtildi.

Ali Rıza Esmen kimdir?

Ali Rıza Esmen, Kırıkkale Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden 1997 yılında mezun olup, Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etti. 2004 yılında Dowling College New York’ta İşletme üzerine master programını tamamladı.

Kariyerine 2000 yılında State University of New York Nassau Community College English Language Institute’de Direktör Yardımcısı olarak başlayıp, Dowling College English Language Institute’de Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. 2007-2009 yılları arasında uçak bakım ve onarım hizmetleri sağlayıcısı MyTechnic’te İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptı.

2009-2012 yılları arasında Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’de İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Esmen, 2012-2015 yılları arasında da Petkim Petrokimya Holding A.Ş.’de İnsan Kaynaklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu. 2016 yılından itibaren ise EUAS International ICC’de İnsan Kaynaklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ