NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

THY Teknik, Boeing ile yedek parça sözleşmesini yeniledi

Türk Hava Yolları Teknik AŞ. ile Boeing, özel yapım yedek parça paket sözleşmesini yeniledi. Böylece mevcut kontrat üç yıl süreyle uzatıldı.

THY Teknik, Boeing ile yedek parça sözleşmesini yeniledi

Boeing ile özel yapım yedek parça paket sözleşmesinin üç yıl süreyle yenileyen Türk Hava Yolları (THY) Teknik AŞ., ürün portföyü 9 bin adet yedek parça ile de genişletiyor. THY Teknik’in portföyüne dahil edilecek ürünler arasında Boeing parçalarının yanı sıra Boeing ve iş ortağı işletmeler tarafından sağlanan tedarikçi parçalar da yer alıyor.

Türk Hava Yolları Teknik Genel Müdürü ve İcra Komitesi Üyesi Mikail Akbulut, “Boeing ile yenilenen yedek parça sözleşmemiz, müşterilerimize en iyi nihai ürünü sağlama konusundaki kararlılığımızın bir göstergesidir. Şüphesiz ki, Türk Hava Yolları Teknik ve Boeing arasındaki bu işbirliği, piyasa taleplerini karşılamada ileri bir dönüm noktasıdır.” değerlendirmesini yaptı.

Boeing Satış Sonrası Hizmetler Başkan ve CEO’su Ted Colbert ise, “Endüstrimiz, pandemi ve devamındaki iyileşmeden doğan zorlukların üstesinden gelmeye devam ederken, iş ortaklarımız da organizasyonlarına değer katacak ve müşterilerine nihai ürün sağlayacak özgün çözümler üretme konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Bu sözleşmeyle öngörülebilirliği ve esnekliği artan, maliyet açısından rekabetçi ve geniş tedarik ağına sürdürdüğü güvenden ötürü Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’ye teşekkür borçluyuz.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ