NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Siren Ertan işi biliyor! Şapkaya siperlik taktı, satışlar arttı

Bilim insanları yeni normalin maskeli ve tamamen korumalı bir yaşam olduğu konusunda birleşiyor. Artık hayatımızın bir parçası olan maske ve …

Siren Ertan işi biliyor! Şapkaya siperlik taktı, satışlar arttı

Bilim insanları yeni normalin maskeli ve tamamen korumalı bir yaşam olduğu konusunda birleşiyor. Artık hayatımızın bir parçası olan maske ve korumalı giyecekler tekstil dünyasını yeni koleksiyonlar yapmaya zorladı.

Tüm dünyada tekstil sektörü bu yeni aksesuarlar için harekete geçmiş durumda. Gucci, Fendi gibi dünyaca ünlü moda devleri lüks maske ve korumalı şapkalar üretirken, tasarımcılar da yeni dizayn ve formda ürünleri satışa sundu.

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde her türlü desen ve tarzda maske ve korumalı şapkalardan yüzlerce seçenek bulunuyor.

2004’te moda dünyasına adım atarak giysi tasarlayan Siren Ertan da koleksiyonuna korumalı şapkayı ekledi.

Arkadaşımız Çiğdem Yücesoy Subaşı’nın öğrendiğine göre, Ertan’ın geçen hafta satışlarına siperlikli şapkayı eklemiş.

Dışarı çıkarken hem şık hem de maskeye ek bir koruma olması nedeniyle satışına başladığı şapkalar sosyal medyada beğeni yağmuruna tutulmuş.

“Bu yaz böyleyiz” diyerek şapkayı kullandığı fotoğrafını paylaşan Siren Ertan, satışları sadece internet üzerinden yapıyor. 49 TL’den başlayan şapkaların en yüksek fiyatlısı ise 89 TL.

Karşıdan gelecek bütün damlacık ve partiküllerden başı koruduğu iddia edilen aksesuar, kırılmayan esnek bir malzemeden yapılmış. Karşılıklı konuşma yaparken yüze kalkan olacağı düşünülen şapkalara yoğun bir talep gelmiş…

Para Dergisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ