NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Reel Kapital’den isim değişikliği

Reel Kapital, yapılan isim değişikliği ile yoluna TFG Istanbul Menkul Değerler AŞ olarak devam ediyor.

Reel Kapital’den isim değişikliği

Reel Kapital, isim değişikliğine gitti. Sermaye Piyasası Kurulu’ndan (SPK) onayların alınıp 13 Eylül 2022 itibarıyla ticaret siciline tescil edilmesiyle Reel Kapital’in adı TFG Istanbul Menkul Değerler AŞ olarak değiştirildi.

Hollanda merkezli küresel finans grubu Trive Financial Holding’in iştiraki TFG Istanbul Menkul Değerler AŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Mete Yüksel, konuya ilişkin şunları kaydetti: “TFG Istanbul olarak aracı kurumların takip listelerinde olmayan sanayi ve hizmet şirketlerini derinlemesine analiz edip, bu hisselere verdiğimiz önerilerle sektördeki bir açığı kapatacağız. Yerli ve yabancı kurumsal yatırımcıların yanında finansal okuryazarlığı yüksek bireysel yatırımcılara da sunacağımız İngilizce hazırlanmış araştırma raporlarıyla fark yaratacağız. Düşük piyasa değerli hisse tavsiyeleri yanında müşterilerimizi, güçlü kasımız olarak gördüğümüz bankacılık sektörü hisselerinde de yönlendireceğiz.”

Yüksel, hisse tavsiyelerini yatırımcılarıyla doğrudan paylaşmanın yanında alım-satım yapmaya zaman ayıramayan müşterileri için bu tavsiyelerin uygulanacağı kişiye özel portföy yönetimi hizmeti de vereceklerini bildirdi.

KAYNAK: DÜNYA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ