NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

needion.com, online pazara iddialı girdi

Denizlili genç iş insanı Baran Saldanlı, Ege şivesinden esinlenerek Türk yazılımcıların 3 yıllık çalışması sonucu kurduğu online alışveriş platformu needion.com, tüm ürün ve hizmetlere ulaşılabilecek bir platform hedefliyor.

needion.com, online pazara iddialı girdi

Osman Nuri BOYACI

DENİZLİ – Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden Aydem Enerji’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı’nın oğlu Baran Saldanlı, babasının girişimciliğini örnek alarak 2017 yılında BND Group Teknoloji A.Ş.’yi kurdu. Aydem Enerji bünyesinde görev yaparken bir yandan da kendi şirketini kuran Saldanlı, Labada Gurme, Dört Mevsim Catering yatırımlarıyla birlikte online ticaret sektörüne de yönelerek needion.com’u devreye aldı. Türk yazılım ekibinin üç yıllık çalışma sonucu geliştirdiği needion.com kısa sürede ciddi bir ivme yakaladı ve aylık 2-2.5 milyon TL ciroya, ürün gamı ise 100 bine ulaştı.

Ege şivesinden esinlendi

Küçük yaşlardan bu yana bilişim sektörüne ilgisi olduğunu söyleyen genç iş insanı Baran Saldanlı, “BND Group olarak bilişim, restoran ve catering sektörlerinde hizmet veriyoruz. Küçük yaşlardan beri bilişim sektörüne meraklıydım. Bu nedenle yurt dışındaki online alışveriş siteleri ile bazı sosyal medya uygulamalarını inceleyerek bir satış portalı oluşturmaya karar verdim. İngilizce need (ihtiyaç) kelimesinden esinlenerek, Ege şivesini de yansıtan bir isim olan needion.com’u tamamen Türk yazılımcıların çalışmalarıyla geliştirdik. Merkezimiz İzmir’de bulunuyor. Şu anda sitemizde 100 bin farklı ürün ilanı bulunuyor. Ayen Software ve Entegra ile entegreyiz. Stockmount’la da entegre oluyoruz. Daha çok satıcıyı içeri çekmeye devam edeceğiz” dedi.

“Hedefimiz, Türkiye’deki en büyük 3 pazaryerinden biri haline gelmek”

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ