NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Nalburdayım, 10 yıllık hedefine 1 yılda ulaştı

Yapı, inşaat ve banyo ürünlerinden elektrikli ev aletleri, mobilya, dekorasyon, teknoloji ürünlerine kadar farklı kategorilerde binlerce ürünü tüketiciyle buluşturan Nalburdayım, online alışverişte 2020’de yüzde 100 büyüyerek, 10 yıllık hedefine 1 yılda ulaştı.

Nalburdayım, 10 yıllık hedefine 1 yılda ulaştı

Neyzen Yapı Market’in dijitaldeki platformu nalburdayim.com, pandemiyle birlikte değişen alışveriş alışkanlıkları karşısında genişlettiği ürün portföyü ile büyümesine devam ediyor.

Bahçe ve inşaat grubundan, bakım ve onarım malzemelerine, kişisel bakım ve elektrikli ev aletlerine kadar binlerce çeşit ürünü tüketici ile buluşturan platform, 2020 yılında yüzde 100 büyüme kaydetti.

Bu sene duş sistemleri ve sauna kategorilerini de bünyesine eklemeyi planlayan platform, bu yılı da yüzde 100 büyüme ile tamamlamayı hedefliyor.

“Ürünleri direkt üreticiden temin ediyoruz”

Neyzen Yapı Market’in dijitaldeki gücü olarak iki yıldır e-ticaret sektöründe faaliyet gösterdiklerini söyleyen nalburdayim.com Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Bük, bir yıl içinde beklentilerinin çok üstünde bir büyüme elde ettiklerini aktardı.

Neyzen Yapı Market aracılığıyla ürünleri direkt üreticiden temin ettiklerini anlatan Bük, “Fabrikalar ile direkt herhangi bir aracıya gerek duymadan doğrudan iletişim halindeyiz. Bu da en kaliteli ürünleri piyasadaki fiyatların çok daha altında satışa sunmamızı sağlıyor. Tüketicinin kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alma beklentisini karşıladığımız için piyasada avantajlı konumdayız. Bu sayede önümüzdeki 10 yıllık hedef büyümemizi, sadece 1 yılda elde etmeyi başardık. Platformumuza ekleyeceğimiz ürün grupları ve yeni yatırımlarımızla bu seneyi de yüzde 100 büyüme ile kapatmayı hedefliyoruz.” dedi.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ