NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Morgan Stanley aşısız çalışanları ofise almayacak

Morgan Stanley, 12 Temmuz tarihinden itibaren 2 doz aşı olmamış kişilerin New York ve Westchester’daki binalarına alınamayacağını duyurdu.

Morgan Stanley aşısız çalışanları ofise almayacak

Uluslararası yatırım bankası Morgan Stanley’in insan kaynakları şefi Mandell Crawley yayınladığı bir notta, “12 Temmuz’dan itibaren tüm çalışanların, şarta bağlı işgücünün, müşterilerin ve ziyaretçilerin New York ve Westchester’daki Morgan Stanley binalarına giriş için 2 doz aşılı olduklarını onaylamaları gerekecek” ifadelerini kullandı.

Crawley, bu tarihten sonra, 2 doz aşılandığını kanıtlamayan kişilerin bina erişimini kaybedeceğini ve personelin büyük çoğunluğunun aşı olduğunu belirttiğini de ekledi.

Notta, Morgan Stanley’in “gelişmiş işbirliği ve üretkenliği” adına, kurumsal menkul kıymetler ve varlık yönetimi de dahil olmak üzere bazı bölümlerde “sadece aşılananların” çalıştığı alanlar oluşturulduğunu belirtti.

Morgan Stanley’nin aşılama politikası, işçileri ofise dönmeye ikna etme çabasında ön saflarda yer alan büyük Wall Street bankaları arasında şimdiye kadar açıklanan en katı politika oldu.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ