NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Meyra Home TurkishExporter’la 5 milyon dolar ihracat hedefine koşuyor

Ham Bez, Gabardin, Viskon gibi kumaşlar ile havlu benzeri hotel tekstilleri alanında Denizli’de üretim yapan Meyra Home, B2B e-ihracatla …

Meyra Home TurkishExporter’la 5 milyon dolar ihracat hedefine koşuyor

Ham Bez, Gabardin, Viskon gibi kumaşlar ile havlu benzeri hotel tekstilleri alanında Denizli’de üretim yapan Meyra Home, B2B e-ihracatla ihracatını ikiye katlayacak.

Ev tekstillerinin üretim ve ihracat üssü olan Denizli 31 yıldan bu yana faaliyette Meyra Home’un bu yıl ihracat hedefini ikiye katlayacağını söyleyen Meyra Home Genel Müdürü Aycan İnce, ” İhracatla büyüme vizyonumuzda B2B e-ihracat kanalı, seçtiğimiz en önemli pazar araştırması yöntemidir. Bu yöntemde ise marka tercihimizi TurkishExporter olarak belirledik. Bu alanda geçmiş dönemlerde farklı yönelmiştik şimdi tercihimiz ise tek tercih bu marka oldu. Kullanmaya başladığımız zaman diğerleri ile farkı çok belli olan TurkishExporter’la ihracat hedefimizi iki katına yükselttik.” dedi.

Her ay portföylerine yeni bir ülke katacak kadar platformu efektif kullandıklarını söyleyen İnce, “TurkishExporter e-ihracat platformunu kullanmaya başladığınızda aradaki farkı net olarak gördük. TurkishExporter olmasa ihracat yapabilmek için çok büyük bedeller ödemek zorunda kalırdık. Fuarlar, yurtdışı hedefsiz geziler ve sektörel pazar araştırmaları seyahatleri ile ilgili ekstra maliyetli çalışmalar yapmak ayrıca bunun için fazladan 2 veya 3 uzman personelimiz daha olması gerekirdi. Oysa biz şimdi masa başından bu ihracat kaynaklarına TurkishExporter’la erişiyoruz. Hedefimizi bu yıl ikiye katladık 5 milyon dolara çıkarmayı planlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ev tekstili olarak Denizli’den dünyanın farklı ülkelerine ihracat ağırlıklı çalışmalar sürdüren ve başarılı bir iletişim süreci gerçekleştiren İnce, “Bizim için müşteri yoktur, iş ortağı vardır. Sadece söylenileni değil, her zaman fazlasını yapar; sorumluluk alır, üretir ve değer katarız. Firmamızın altında barındırdığımız dürüstlük, samimiyet gibi önemli insani özelliklerimizi de davranış kimliğimize yansıtırız” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ