NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Mastercard ve Octet iş birliği!

KOBİ’lerin dijital dönüşümü ve sürdürülebilir büyümede destekçisi olan Mastercard, ticari ödemelerde çözüm ortağı Octet ile bir araya gelerek “Mastercard Ticari Ödemeler Platformunu” işletmelerin kullanımına sundu.

Mastercard ve Octet iş birliği!

Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard, Octet ile bir araya gelerek Mastercard Ticari Ödemeler Platformu’nu ticari işletmelerin kullanımına sundu. Platform ticari kart sahiplerinin, satın alma yapacakları işletmelerde POS cihazı olmasa da kartlarıyla ödeme yapıp, taksit imkanlarından faydalanabilmesini sağlıyor.  Aynı şekilde POS cihazı bulundurmayan B2B işletmeler de bu platform üzerinden kart kabul edip taksit sunabiliyor.

Pandeminin etkisiyle küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) dijitalleşme süreci ivme kazanıyor. Ticari varlığını sürdürmek için dijital adaptasyona yönelen KOBİ’ler, büyük ölçekli işletmelere göre dijital dönüşüm konusunda daha çok desteğe ihtiyaç duyuyor. Özellikle tahsilat ve ödeme konusunda KOBİ’ler alternatif yöntem arayışına giriyor. Bu noktada kredi kartlarının sunduğu taksit ve vadelendirme seçenekleri KOBİ’lerin kurumsal alışverişlerinde yardımına koşuyor. KOBİ’lerin dijital dönüşümü ve sürdürülebilir büyümede destekçisi olan Mastercard, ticari ödemelerde çözüm ortağı Octet ile bir araya gelerek “Mastercard Ticari Ödemeler Platformunu” işletmelerin kullanımına sundu. Platform, KOBİ’lerin ticari işlemlerini; gerçek zamanlı, daha güvenli ve daha verimli bir şekilde yöneterek işlerini büyütmelerine yardımcı oluyor.

Mastercard Ticari Ödemeler Platformu ile Ücretsiz Katma Değer

Mastercard Ticari Ödemeler Platformu’na üye olan ticari kart sahibi KOBİ’ler, üyelik ücreti ödemeden Mastercard ve iş ortağı Octet’in birlikte sunduğu ve yalnızca işletmeler arası alışverişlerde kullanılan online ödeme çözümlerinden faydalanıyor. Mastercard ve Octet, ölçeği fark etmeksizin tüm işletmelerin platforma kaydolup işletmeler arası alışverişlerinde bu platforma girerek, internet üzerinden güvenli bir şekilde tahsilat veya ödeme yapmasına olanak tanıyor.

KOBİ’lerin Ticari Hayatını Kolaylaştıracak

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ