NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

ING’den ekonomiye 50.2 milyar TL destek

ING Türkiye’nin konsolide net karı yılın ilk çeyreğinde 242,1 milyon TL oldu.

ING’den ekonomiye 50.2 milyar TL destek

ING Türkiye, yılın ilk çeyreğinde 42,1 milyar TL’si nakdi olmak üzere ekonomiye toplam 50,2 milyar TL tutarında kredi büyüklüğü ile kaynak sağladı.

Söz konusu dönemde konsolide aktif toplamı 71,5 milyar TL olan ING Türkiye’nin sermaye yeterlilik oranı da yüzde 23,56 seviyesinde gerçekleşti.

31 Mart 2021 tarihi itibarıyla toplam öz kaynakları 9,7 milyar TL olan ve toplam mevduatları 45 milyar TL’ye ulaşan ING Türkiye’nin ekonomiye sağladığı kredi desteği de 42,1 milyar TL’si nakdi olmak üzere, toplam 50,2 milyar TL olarak gerçekleşti. ING Türkiye’nin konsolide net karı yılın ilk çeyreğinde 242,1 milyon TL seviyesinde gerçekleşti.

Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi kampanyası ile nakit ihtiyacı olanlara destek

Açıklamada verilen bilgilere göre, lider tasarruf bankası olma hedefini destekleyecek şekilde çalışmalarını sürdüren ING Türkiye, tasarruf odaklı Turuncu Ekstra programında yer alan ihtiyaç kredisi uygulaması ile müşterilerine nakit iade kazanıp ihtiyaç kredisinde daha düşük taksit ödeme imkanı sağlıyor.

‘Hedefimiz Türkiye’nin lider dijital kurumu olmak’

ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz, salgının sağlık, sosyal hayat ve ekonomi alanlarında zorlayıcı etkilerinin küresel ölçekte devam ettiği 2021 yılının ilk çeyreğini geride bıraktıklarını ifade ederek, çalışanları, müşterileri ve paydaşları sağlıklı ve güvenli tutmak için gerekli tüm adımları atmayı sürdürdüklerini kaydetti.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ