NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

GYODER Başkanlığı’na Mehmet Kalyoncu seçildi

Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Mehmet Kalyoncu seçildi. Geçen yıl yönetim kurulu kararıyla GYODER …

GYODER Başkanlığı’na Mehmet Kalyoncu seçildi

Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Mehmet Kalyoncu seçildi. Geçen yıl yönetim kurulu kararıyla GYODER Başkanlığı’nı üstlenen Mehmet Kalyoncu, genel kurulda, oy birliği ile yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Başkanlığını Mehmet Kalyoncu’nun yürüteceği derneğin yeni yönetim kurulu üyeleri ise Neşecan Çekici, Ayla Heyfegil, Sertac Karaağaoğlu, Tuğra Gönden, Avi Alkaş, Vedat Aşçı, İnanç Kabadayı, Hakan Gedikli, Zeki Akbal, Ahmet Cangöz, Murat Kader, Hasan K. Bolat, Cem Yılmaz, Özen Kuzu, Mert Boysanoğlu, Yağmur Yaşar, Musa Aykaç, Umut Durbakayım, Zeynep Torun, Mustafa Özkan’dan oluştu.

“Sektörü yeni dünyaya hazırlamak zorundayız”

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, yeni hedefler doğrultusunda GYODER’in kimliğinin daha yenilikçi bir yapıya bürüneceğini kaydetti.

Gayrimenkul sektörünü çok hareketli ve farklı bir dönemin beklediğini belirten Kalyoncu, “Bundan sonra birçok yenilik hayatımızı, ekonomimizi, sektörümüzü hatta bireysel alışkanlıklarımızı etkileyecek. GYODER ailesi olarak, hep birlikte sektörümüzü bu yeni dünyaya hazırlamak zorundayız. Yenilikleri kaçırma, geride kalma lüksümüz yok. Biz bu yeni dünyaya hazırlanmanın, ‘3T’ olarak kısalttığımız prensiplerle (tabiat, teknoloji ve tasarım) güçlendirilmiş bir kültürle mümkün olabileceğine inanıyoruz. Sektörümüzün doğaya saygılı, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanan ve iyi tasarlanmış projeler üretme motivasyonuyla hareket etmesi ve ürettiğimiz her bir projenin, çaktığımız her bir çivinin şehirlerimize bir iz bıraktığının bilincinde olması gerekiyor. Ürettiğimiz her proje, kendi çocuklarımıza layık gördüğümüz nitelikte olmalı.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ