NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!

Erdoğan marketten alışveriş yaptı: Fiyatlar gayet uygun

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir merkette alışveriş yapıp çalışanlarla sohbet etti. Yaklaşık yarım saat markette kalan kasada nakit ödeme yapan Erdoğan …

Erdoğan marketten alışveriş yaptı:  Fiyatlar gayet uygun

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir merkette alışveriş yapıp çalışanlarla sohbet etti. Yaklaşık yarım saat markette kalan kasada nakit ödeme yapan Erdoğan’a kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar da eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, alışverişinin ardından, “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin buradaki gördüğünüz gibi market, çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun.” dedi.

Vatandaşların kesesine uygun bir market olduğunu belirten Erdoğan, “Tabii bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. Süratle, 500 metrekareden olmak üzere Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız. Ve böylece vatandaşımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı da balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız. Şu anda da bizzat burada yaptığım alışverişte bunu gördüm. Bundan dolayı da mutluyum.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ