NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!

Yolcu360, EMITT 2024 Turizm Fuarı’na katılacak

Türkiye’nin önde gelen araç kiralama platformlarından biri olan Yolcu360, turizm sektörünün merakla beklediği EMITT 2024 Turizm Fuarı’na katılımını duyurdu. Her yıl sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiren EMITT Fuarı, bu yıl da 6-9 Şubat tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Yolcu360, EMITT 2024 Turizm Fuarı’na katılacak

Yolcu360’nın EMITT 2024’e katılımı, sektördeki yenilikçi yaklaşımı ve güçlü konumuyla dikkat çekiyor. Firma, fuar boyunca standında ziyaretçilere araç kiralama çözümlerini sunarken, müşteri geri bildirimlerini de referans alarak seyahat deneyimini herkes için nasıl iyileştirdiklerini sergileyecek. Ayrıca, Yolcu360, araç kiralama sektöründeki en son trendleri ve teknolojik gelişmeleri de katılımcılarla paylaşacak.

EMITT 2024 Turizm Fuarı, sadece mevcut iş ortaklarıyla ilişkileri güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni iş fırsatlarına kapı aralayacak bir platform olacak. Bu doğrultuda, Yolcu360 da fuar süresince interaktif sunumlar, demo ve iş görüşmeleri düzenleyerek sektördeki diğer profesyonellerle etkileşim halinde olacak.

 

Her yıl turizm sektöründeki en yenilikçi fikirlerin ve iş modellerinin sergilendiği EMITT Fuarı 6-9 Şubat 2024 tarihleri arasında sektöre yön veren isimleri bir araya getirecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ