NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Turkcell, mağazalarını teknoloji mağazasına dönüştürüyor

Turkcell, Türkiye genelindeki bin 300 mağazasını teknoloji mağazasına dönüştürüyor. Böylece Turkcell mağazalarında cep telefonu, aksesuar, tablet ve bilgisayarların yanı sıra kişisel bakım ürünleri, küçük ev aletleri, hobi ve eğlence ürünleri, IT aksesuarları ve gaming ürünleri de satışa sunulacak.

Turkcell, mağazalarını teknoloji mağazasına dönüştürüyor

Mağazalarını teknoloji mağazalarına dönüştürme kararı alan Turkcell; buralarda cep telefonu, aksesuar, tablet ve bilgisayarların yanı sıra kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, şarjlı diş fırçası vb), küçük ev aletleri (çay ve kahve makinası, tost makinası, blender, robot süpürge, akıllı priz vb), hobi ve eğlence ürünleri (elektrikli scooter, drone vb), IT aksesuarları ve gaming ürünleri de (kulaklık, monitör, mouse vb) satacak.

Konuya ilişkin bilgi veren Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, Turkcell’in son yıllarda geliştirdiği ürün ve hizmetlerle, müşterilerine hayatın her alanında dokunmayı amaçlayan bir ekosisteme dönüştüğünü söyledi.

Yeni dönemde mağazalarını da bu anlayışla baştan tasarladıklarını belirten Özdal, “Biz Turkcell mağazalarını ziyaret eden herkesi operatöründen bağımsız olarak birer Turkcell müşterisi olarak görüyoruz. Bu kapsamda onların yeni dönemde ortaya çıkan ihtiyaçlarına yönelik olarak ürün çeşitliliğimizi genişletiyoruz. Amacımız, Turkcell mağazalarını müşterilerimizin her ihtiyacına cevap verebilecek birer teknoloji mağazasına dönüştürmek. Bu kapsamda önümüzdeki dönemde de çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ