NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!

TOGG Kullanıcı Deneyimi ekibinin başına Thomas Junk getirildi

Tüm organizasyon yapısını kullanıcıyı odağa alan bir yaklaşımla oluşturan Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Kullanıcı Deneyimi ekibinin …

TOGG Kullanıcı Deneyimi ekibinin başına Thomas Junk getirildi

Tüm organizasyon yapısını kullanıcıyı odağa alan bir yaklaşımla oluşturan Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Kullanıcı Deneyimi ekibinin başına Thomas Junk’ı getirdi.

Sektörde 15 yılı aşkın deneyimi bulunan ve Ocak 2020’den bu yana TOGG’un kullanıcı deneyimi süreçlerine katkıda bulunan Junk, şirketin kullanıcı deneyimi tasarım dili ve stratejisini oluşturacak. Junk, ağırlıklı olarak Almanya ve Avrupa’da inovasyon ve yaratıcı tasarım süreçlerinin desteklenmesine yönelik projelere öncülük eden bir isim.

Birçok ürün patentine sahip

Almanya’da doğan Thomas Junk, Trier Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü ile Darmstadt Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Endüstriyel ve Ürün Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu.

Endüstriyel Tasarımcı ve Makine Mühendisi olarak bir dönem gıda endüstrisi üretim makineleri alanında yoğunlaşan Junk, 2005 yılında Proje Lideri ve Portföy Direktörü olarak, dünya çapında inovasyon ve yaratıcı tasarım süreçlerinin şekillenmesine öncülük eden IDEO’da görev aldı.

2019 yılından bu yana IDEO Münih Genel Müdürlüğü görevini yürüten Junk, otomotivden sağlığa farklı sektörler için birçok projeyi hayata geçirdi. Thomas Junk, diş bakımı ve plastiklerdeki yenilikler de dahil olmak üzere bir dizi ürün patentine sahip.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ