NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!

Sanko’dan ‘patili dostalar’a 20 ‘beslenme istasyonu’

Sanko Enerji Grubu, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde, insanlarla yakın yaşayan sokak hayvanlarının beslenmesi için özel bir projeyi hayata …

Sanko’dan ‘patili dostalar’a 20 ‘beslenme istasyonu’

Sanko Enerji Grubu, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde, insanlarla yakın yaşayan sokak hayvanlarının beslenmesi için özel bir projeyi hayata geçirdi.

Salihli Belediyesi iş birliğiyle başlatılan proje kapsamında, ilçe genelinde 20 ayrı noktaya sokak hayvanlarına taze su ve mama sağlayacak ‘beslenme istasyonları’ kuracak. Bu projeye özel olarak yapılan bir tasarımla giydirilen istasyonlar, belediyenin gösterdiği noktalara monte edilecek.

Doğayı ve canlı hayatını iyileştirecek projelere açık olduklarını belirten Sanko Enerji Grubu Genel Müdür Yardımcısı Sedef Karagöz, “Salihli Belediyesiyle birlikte başlattığımız bu projeyi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla bugün başlatmak istedik. Amacımız zor şartlarda yaşayan sokak hayvanlarının en azından su ve besin bulmasını kolaylaştırmak. İlçede beslenme istasyonlarının yerleştirilmesine başlandı. Salihli Belediyesinin uygun gördüğü 20 noktaya bu istasyonları yerleştirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ