NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

Popile, 1,52 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldı

Müzisyen, futbolcu ve içerik üreticisi ünlüler aracılığıyla kişiye özel kutlama mesajları sunan online hediye platformu Popile, 1,52 milyon dolar …

Popile, 1,52 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldı

Müzisyen, futbolcu ve içerik üreticisi ünlüler aracılığıyla kişiye özel kutlama mesajları sunan online hediye platformu Popile, 1,52 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldı. Girişim, tohum finansman turunu 9 yatırımcının desteği ile tamamladı.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Popile Kurucu Ortağı Ertuğrul Uçar, “Bundan bir yıl önce bir sohbet arasında tamamen hayal olarak ortaya attığımız ‘ünlülerden kişiye özel kutlama videoları’ fikrimiz Popile adı altında 28 Aralık 2020’de kullanıcılara buluştu. Yalnızca ağustos ayında ‘popile’yen kullanıcı sayısı 1000’i geçti. Hem ünlü isimlerle yaptığımız iş birlikleri hem de arka planda ekibimiz hızla büyüyor. Bize güvenen ve hedeflerimize ortak olan herkese teşekkür ederiz. Popilemek kültürünü tüm Türkiye’ye duyurmaya başlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

2022’de yurt dışına açılacak

Gelecek hedeflerine de değinen Ertuğrul Uçar, “Bugün Mehmet Ali Erbil, Mahmut Tuncer, Serdar Ortaç, Alper Kul, Rüştü Reçber, Aydemir Akbaş, İlker Aksum, Bahar Şahin, Şafak Sezer, Serkan Akın, Ömür Gedik ve daha pek çok tanınmış ismi kullanıcılarla bir araya getiriyor, gelirlerin önemli bir kısmını ise sipariş sahiplerinin talepleri doğrultusunda seçtikleri STK’lara bağışlayarak sosyal sorumluluk bilincine katkı sunuyoruz. İnsanların mutluluklarına ortak olarak ufak da olsa hayatlara dokunmaya devam etmek öncelikli hedefimiz. Öte yandan PopiTime özelliğini kısa bir süre içerisinde hayata geçirerek ünlülerle toplu online görüşme imkanı tanımayı amaçlıyoruz. 2022 yılında da yurt dışına açılmak için harekete geçeceğiz.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ