NasilFirma'ya Hoşgeldiniz!

ING Türkiye’ye üst düzey atama

ING Türkiye’de Teknoloji Genel Müdür Yardımcılığı (CIO) ve İcra Kurulu Üyeliği görevine, son olarak ING Bulut Teknolojileri Global Direktörü …

ING Türkiye’ye üst düzey atama

ING Türkiye’de Teknoloji Genel Müdür Yardımcılığı (CIO) ve İcra Kurulu Üyeliği görevine, son olarak ING Bulut Teknolojileri Global Direktörü olarak görev yapan Wouter Meijs atandı. ING’de teknoloji alanında birçok önemli görevde yer alan Meijs’in, BDDK süreçlerinin tamamlanmasını takiben 1 Ocak 2022 tarihinde yeni görevine başlaması planlanıyor.

ING’de global düzeyde çeşitli rollerde deneyimi bulunan bir ismin ING Türkiye’de kritik bir göreve atanmasından dolayı mutlu olduklarını belirten ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz, “Teknoloji departmanlarının dönüşümünde önemli başarılara imza atan Meijs’in, Türkiye’nin lider dijital kurumu olma hedefimiz doğrultusunda önemli katkı sağlayacağına ve Türkiye’deki teknoloji ekiplerimize ilham verici bir liderlik yapacağına inancımız tam. Meijs, ING Türkiye’nin dijital ve teknolojik yetkinliklerini ING Grubu’ndaki diğer ülkelere ihraç etmemize katkı sağlayacaktır.” ifadelerini kullandı.

ING Türkiye ekibine katıldığı için mutlu olduğunu belirten Wouter Meijs, “ING Türkiye’nin müşterilere sunduğu dijital deneyimin oldukça etkileyici olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda dünya standartlarında bir dijital deneyim sunma yolunda alanında yetkin ve donanımlı teknoloji ekipleriyle birlikte çalışmayı heyecanla bekliyorum.” diye konuştu.

Lisans ve yüksek lisans eğitimini Hollanda’da tamamlayan ve 2006 yılında ING Yetenek Programı ile ING’ye katılan Meijs’in, birçok farklı kritik görevle birlikte DevOps Hizmet Dağıtım Merkezi, Avustralya ING Direct Uygulama Geliştirme Fonksiyonu ve ING Global Bulut Teknolojileri Yönetimi’nde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunduğu bildirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ