NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Evidea, yıl sonunda 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyor

Ev ve yaşam ürünleri sektöründe hizmet veren Evidea, mağaza yatırımlarına devam ediyor. Tam kapanmanın ardından haziran ayında 3 mağaza birden açan Evidea, yıl sonuna kadar toplamda 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Evidea, yıl sonunda 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyor

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam olmak üzere toplam 8 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Evidea, mağaza yatırımlarına devam ediyor. 

Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak ve yaklaşık bin 500 metrekare büyüklüğündeki mağazalarda tüketicileriyle buluşmayı planlayan marka, haziran ayında 3 mağaza birden açtı. Sakarya Cadde 54 AVM, 41Burda AVM ve Viaport Asia Outlet açılışlarıyla toplam 21 mağazaya ulaşan Evidea, yıl sonuna kadar 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, ‘Evidea, 10 yıl önce e-ticaret platformu olarak başlayan yolculuğunu, 2019’dan bu yana mağazalaşma süreciyle devam ettiriyor. Bu güçlü büyüme arzumuzu, 5 yıl içinde 110 mağazaya ulaşma hedefiyle ifade ediyoruz. Şu anda Türkiye genelinde 21 mağazamız müşterilerimize hizmet veriyor. Pandemiye rağmen yatırımlarımızı devam ettiriyoruz. Tam kapanmanın ardından haziran ayında 3 mağaza birden açarak yeni iller ve yeni müşterilerle buluştuk. Bunun yanı sıra dijital yatırımlarımıza da devam ediyoruz.” dedi.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ