NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Doğubank’ta başladı, Çinli devi üretime ikna etti

Doğubank’ta telefon aksesuarları satarken Çinli Mcdodo Türkiye’nin distribütörü olan girişimci Mehmet Uçurum, 3 yıl önce 3 milyon TL olan satışları bu yıl 20 milyon TL’nin üstüne çıkardı. Hızlı büyüme karşısında üretimi planları arasına alan global dev, Türkiye’yi bölgenin üretim ve ihracat üssü yapacak.

Doğubank’ta başladı, Çinli devi üretime ikna etti

Çiğdem Yücesoy SUBAŞI

Global aksesuar üreticisi Çinli Mcdodo, Türkiye’yi üretim ve ihracat üssü yapmak üzere çalışmalara başladı. Global devi Türkiye’de üretim hamlesine ikna eden ise distribütörü oldu.  

İstanbul’da ticaretin kalbinin attığı Doğubank’ta telefon aksesuarları satarken Mcdodo’nun Türkiye distribütörü olan Mehmet Uçurum, her yıl 3-4 kat artan satışlar ile Çinli firmayı, bölgede yeni bir strateji çizmeye ikna etti.

Araç içi aksesuar, kablo, kılıf, şarj adaptörü, powerbank gibi işlevsel ürünleri bulunan global devin üretimi planları içine aldığını söyleyen söyleyen Mehmet Uçurum, “Mcdodo, satışların her yıl katlanarak artmasından çok memnun. 3 yıl önce 3 milyon TL olan satışımız, geçen yıl 20 milyon TL’ye yaklaştı. Bu yılı daha da üstünde kapatacağız” diye konuştu.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ