NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!

COŞKUN HAZIR GİYİM A.Ş KASİYER – (ANKAMALL AVM)

COŞKUN HAZIR GİYİM A.Ş KASİYER – (ANKAMALL AVM)

COŞKUN HAZIR GİYİM A.Ş KASİYER – (ANKAMALL AVM)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Süvari ile Hayata Karışmaya Hazır mısın?
 

Çünkü Süvari; İnnovative tasarımlarıyla, şıklığı kişiselleştiriyor, erkekleri klasik bedenlere hapsolmaktan kurtarıyor, onların hareketlerini özgürleştiriyor.

Böylece “Süvari Erkeği” hayatın içinde daha fazla varlık gösteriyor. Bununla birlikte hayata karışabilme konusunda engelleri bulunan kişilere de sosyal duyarlılık göstererek, destek veriyor. Bu desteğin öncüsü olarak, “Engelsiz Mağaza” açıyor; herkes için “hayata karış” felsefesini pekiştiriyor.

İnsan sevdiği iste başarılı olur, unutma! Sen de bizimle kariyerine yön vermeye hazır mısın?

Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın ANKAMALL AVM Mağazasında istihdam edilmek üzere;

En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Güleryüzlü, Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen,  Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

İŞ TANIMIMüşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/coskun-hazir-giyim-a-s-kasiyer-ankamall-avm-2456919

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ