NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

CBOT’tan 45 milyon dolarlık ihracat hedefi

Uçtan uca müşteri hizmetleri otomasyonu alanında faaliyet gösteren CBOT, gelecek 5 yıl içinde 10 ülkeye daha açılarak 45 milyon dolarlık ihracat hedefliyor.

CBOT’tan 45 milyon dolarlık ihracat hedefi

Yeni projelerle dış pazarlarda daha fazla büyümeyi planlayan yapay zekâ şirketi CBOT, 5 yıl içinde yeni projelerle globalde çalıştığı şirket sayısını 4-5 kat artırmayı ve 45 milyon dolarlık teknoloji ihracatı gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Şirket hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulunan CBOT CEO’su Mete Aktaş, “Türkiye’de kendi alanımızda lider olmamız tek başarı kriterimiz değil. CBOT olarak globalde de daha fazla değer yaratmaya odaklanıyoruz. Pazar payları, gerçekleştirdiğimiz yurt dışı projeler dışında bizim doğru yolda olduğumuzu bize hatırlatan bir diğer gelişme ise Gartner tarafından dünyanın önde gelen 16 sanal asistan şirketi arasında gösterilmemiz oldu. Şirket olarak yarattığımız tüm bu değerler ve yenilikçi bakış açımızla ürettiğimiz teknolojileri daha da fazla ülkeye ihraç etmeye devam edeceğiz. Gelecek 5 yıl içinde 3 kıtada 10 ülkeye daha açılarak 45 milyon dolarlık ihracat yapmayı sanal asistanlarımızla 5 milyar konuşmaya imza atmayı hedefliyoruz.” dedi.

KAYNAK: DÜNYA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ