NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Boyner Grup’ta üst düzey atama

Çok kanallı ve çok markalı yapısıyla faaliyetlerine devam eden Boyer Grup, organizasyon yapısında değişikliğe giderek bünyesinde IT ve dijital …

Boyner Grup’ta üst düzey atama

Çok kanallı ve çok markalı yapısıyla faaliyetlerine devam eden Boyer Grup, organizasyon yapısında değişikliğe giderek bünyesinde IT ve dijital dünyadan sorumlu yeni bir Başkan Yardımcılığı tesis etti.

Yeni değişiklikle birlikte grup, 16 Ağustos itibarıyla da Boyner Grup IT ve Dijitalden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Omni-Channel Genel Müdürlüğüne Cengiz Gürer’i atadı.

Boyner Grup’ta IT, Big Data, CRM ve tüm dijital süreçlerden sorumlu olacak Cengiz Gürer, aynı zamanda Boyner Büyük Mağazacılık Omni-Channel Genel Müdürlüğü görevini de üstlenerek morhipo.com ve boyner.com.tr’nin liderliğini yürütecek.

1990 yılında Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2012 yılında Özyeğin Üniversitesi Executive MBA Programından mezun olan Gürer, 2019 yılında Stanford Üniversitesi’nde Digital Business Transformation and Digital Strategy Programını tamamladı.

1993-2008 yılları arasında Digital Equipment Corporation, Compaq Computer ve Hewlett Packard Teknoloji şirketlerinde çeşitli yönetici ve uzman pozisyonlarında görev yapan Gürer, 2008-2015 yılları arasında Turkcell ICT (Information and Communication Technologies) fonksiyonunda sırası ile CRM Kıdemli Müdürü, Tarife ve Kampanyalar Kıdemli Müdürü ve Müşteri Çözüm Merkezi IT Direktörü görevlerini üstlendi.

2015 – 2017 arasında Turkcell’in Ukrayna iştiraki olan Lifecell’de CIO olarak Bilgi Teknolojileri Fonksiyonunu da yöneten Gürer, 2017 yılından bugüne DeFacto’da CIO ve CDO görevlerini üstlenerek şirketin e-ticaret ve teknoloji ekiplerinin liderliğini yürüttü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ