NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Beta Kimya, yapı market ve e-ticarete adım attı

Salgının başladığı günden bu yana toplamda yüzde 25 oranında büyüme kaydeden Beta Kimya, son kullanıcılara yönelik yapıştırıcı, bant, çok amaçlı sprey ve silikon gibi 40’a yakın yeni ürünle yapı marketler ile e-ticaret sitelerine adım attı.

Beta Kimya, yapı market ve e-ticarete adım attı

Apel ve Mitreapel markalı ürünlerini 78 ülke pazara sunan ve topla ciro içindeki ihracat oranını yüzde 60’a ulaştıran Beta Kimya, yakaladığı istikrarlı büyüme performasını pandemi sürecinde de devam ettirdi.

2020 yılı Temmuz ayıda 315 milyon TL yatırımla Orta Doğu ve Doğu Avrupa’nın en büyük yapıştırıcı ve tutkal üretim tesislerinden birinin temelini atan şirket, yılı yüzde 30 büyüme ile tamamladı.

Son kullanıcılara yönelik pratik ambalajlı hızlı yapıştırıcı, bantlar, çok amaçlı spreyler ve silikon gibi 40’a yakın yeni ürünle yapı marketler ve e-ticaret sitelerine adım atan şirket, salgının başladığı günden bu yana toplamda yüzde 25 büyüdü.

“Ürünlerimizle son kullanıcının hayatına dokunuyoruz”

Global trendler ve değişen tüketici ihtiyaçlarına göre yeni ürün geliştirme stratejilerine odaklandıklarını söyleyen Beta Kimya Genel Müdürü Cihat Sayacı, özellikle COVID-19 ile birlikte tüm dünyada ‘Do it yourself’ olarak tanımlanan kendin yap ürünlerine olan ilginin artığına dikkat çekti.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ