NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Aşı karşıtlarına valilikten onay çıktı, kaymakamlık izin vermedi

Aşı karşıtlarının 11 Eylülde İstanbul’da düzenleyeceği miting konusunda İstanbul Valiliği ve Maltepe Kaymakamlığından farklı açıklamalar geldi …

Aşı karşıtlarına valilikten onay çıktı, kaymakamlık izin vermedi

Aşı karşıtlarının 11 Eylülde İstanbul’da düzenleyeceği miting konusunda İstanbul Valiliği ve Maltepe Kaymakamlığından farklı açıklamalar geldi.

İstanbul Valiliği, mitinge izin verildiğini açıklarken Maltepe Kaymakamlığı, mitinge bulaş riski nedeniyle izin verilmeyeceğini duyurdu.

Kaymakamlığın açıklamasında, ”Bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarında Maltepe Kaymakamlığı’nın izinleriyle 11.09.2021 tarihinde Maltepe Miting Alanı’nda ‘Anayasayı Koruma İnisiyatifi Bir Araya Geliyor’ konulu bir miting düzenleneceği yönünde haber ve paylaşımlar yapıldığı tespit edilmiştir.

Söz konusu etkinliğin düzenlenmesi için izin verilmesi talebiyle Anadolu Birliği Partisi tarafından 23.08.2021 tarihinde Kaymakamlığımıza yapılan başvuruya; toplu yapılacak etkinliklerin Kovid-19 virüsünün bulaş riskini artıracağı ve salgınla mücadele çalışmalarını olumsuz yönde etkileyebileceği değerlendirilerek izin verilmemiştir.” denildi.

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada ise mitinge izin verildiği duyuruldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ