NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!

ASAŞ, COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı

TSE tarafından gerçekleştirilen denetimleri geçerek COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni alan ASAŞ, COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’na uygun üretim yaptığını belgeledi.

ASAŞ, COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı

ASAŞ, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almaya hak kazandı.

COVID-19 salgınının Türkiye’de görüldüğü ilk günden itibaren aldığı tedbirlerle, müşteri ve çalışanlarının sağlık ve güvenliğini ön planda tutan ASAŞ, alüminyum profil, alüminyum yassı mamuller, alüminyum ekstrüzyon ve kompozit panel, panjur ve pvc profil tesislerinde yapılan denetimlerin ardından aldığı bu belgeyle TSE’nin yayınladığı COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’na uygun olarak üretim yaptığını tescilledi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen ASAŞ Genel Müdürü Derya Hatiboğlu, ASAŞ’ın tüm fabrikalarının COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi almaya hak kazandığına dikkat çekti. Salgının başladığı ilk günden bu yana çalışmalarına aynı hassasiyetle devam ettiklerini söyleyen Hatiboğlu, “Hammadde tedariğinden ürünlerimiz müşterilerimize ulaşana kadar her aşamada sağlık ve güvenlik tedbirlerimizden ödün vermiyoruz. Üretim tesislerimizin giriş çıkışlarından personel servislerine, yemekhanelerden soyunma odalarına tüm alanlarda enfeksiyon önleme ve kontrol eylem planları dahilindeki bütün önlemleri uyguluyoruz. Bu zor dönemi sağlık çalışanlarımız ve müşterilerimizle el ele atlatacağımıza gönülden inanıyoruz.” dedi.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ