NasilFirma.Com'a Hoşgeldiniz!
NasilFirma.Com – Firmalara Detaylı Bak !

Acun Ilıcalı eğitime girdi, kayıtlar bir günde doldu

Acun Ilıcalı’nın Nişantaşı Üniversitesi iş birliğiyle kurduğu Acunmedya Akademi’nin eğitim programlarına kayıtlar bir günde doldu. Eğitim ücretleri 3 bin 300 TL’den başlıyor, 34 bin 800 TL’ye kadar çıkıyor.

Acun Ilıcalı eğitime girdi, kayıtlar bir günde doldu

Çiğdem YÜCESOY SUBAŞI

Türkiye’nin popüler medya patronlarından Acun Ilıcalı, şirketi Acun Medya’yı akademik platforma taşıdı. Nişantaşı Üniversitesi ile iş birliği yaparak Acunmedya Akademi adıyla eğitim sektörüne giriş yaptı.

Ilıcalı, akademinin duyurusunu TV’deki programında yapmasının ardından bugün bilgi almak için üniversiteyi arayanlar dakikalarca telefonun bağlanmasını bekledi. İleri televizyonculuk, gastronomi ve dijital olmak üzere üç bölümden oluşan programın bazı bölümlerinde ilk günden kayıtlar doldu.

7 Haziran’da eğitime başlayacak dijital bölümünün sınıflarında tüm kayıtlar tamamlanmış durumda. Ek sınıf için kayıt alan görevliler, diğer bölümlere de yoğun bir başvuru olduğunu ve kayıtların büyük kısmının dolduğunu söylüyor.

Ücretler 3 bin 300 TL’den başlıyor

Ünlü televizyoncuların, duayen şeflerin, dijital üstadların yönetiminde uygulamalı olarak eğitim ve staj imkanları sunarak gençleri hayallerini gerçekleştirmeye davet eden Acunmedya Akademi’de ücretler her programa göre farklılık gösteriyor. 3 bin 300 TL’den başlayan eğitim ücretleri 34 bin 800’e kadar çıkıyor.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ